( ! ) Deprecated: Function session_register() is deprecated in /data/www/virtuals/lpsdesigner/html/index.php on line 3
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0003671936{main}( )../index.php:0

( ! ) Deprecated: Function session_register() is deprecated in /data/www/virtuals/lpsdesigner/html/index.php on line 4
Call Stack
#TimeMemoryFunctionLocation
10.0003671936{main}( )../index.php:0
LPSDesigner
');
KONTAKTY
tel. 602366687
ONLINE KALKULÁTORY
czech english

Download


LPSDesigner-Bezpečná vzdálenost-1.0 - česká verze
Freewareová utilita pro výpočet dostatečné vzdálenosti od svodu. Obsahuje všechny významné situace z normy a je k dispozici zcela zdarma.
Stejně jako ostatní naše programy vyžaduje Microsoft .NET Framework
Program není třeba nijak instalovat, stačí stáhnout a spustit.


MetodyLPS 1.02 - česká verze
Program pro otestování modelu budovy metodou valící se koule. Vyžaduje Microsoft .NET Framework (viz níže) a navíc Microsoft DirectX - ke stažení na stránkách Microsoftu (pro správný chod aplikace doporučujeme stáhnout a nainstalovat aktuální verzi).
Stejně jako v případě níže jde o zkušební verzi, kterou lze později registrovat na plnou verzi.
Program je z hlediska licence součástí programu LPSDesigner-Rizika - dosavadní majitelé Rizik si jej mohou jednoduše stáhnout a nainstalovat, automaticky (a zdarma)se spustí plná verze.


LPSDesigner-Rizika 1.2 - česká verze
LPSDesigner-Rizika 1.2 - slovenská verze
Zkušební verze pro 10 spuštění. Neumožňuje tisk, ukládání, rozdělování vedení do sekcí a rozdělení budovy na zóny. Po zakoupení registračního kódu lze již nainstalovanou demoverzi jednoduše registrovat a přejít tak na plnou verzi.
Program vyžaduje Microsoft .NET Framework - stáhnout jej lze buď z našich stránek, nebo přímo ze stránek Microsoftu. Stručný návod k instalaci je zde, pokud si nebudete vědět rady, kontaktuje prosím svého správce nebo přímo nás.
Oproti verzi 1.1 obsahuje nástroj na kreslení půdorysu hlavní i přilehlých budov a některá drobná vylepšení. Pro majitele verze 1.1 je upgrade zdarma - stačí jen stáhnout a nainstalovat novou verzi, registrace zůstane aktivní (starou verzi ovšem doporučujeme nejprve odinstalovat přes "Odebrat programy" v Ovládacích panelech Windows.)


Kancelářská budova, Kancelářská budova - řešení a, Kancelářská budova - řešení b, Venkovský dům, Venkovský dům - řešení a, Venkovský dům - řešení b

Ukázkové projekty, které můžete v programu LPSDesigner-Rizika otevřít.
Jsou vytvořeny podle příkladů uvedených přímo v normě 62305-2, lze tedy pomocí nich porovnat výsledky programu s těmi v normě.

Nápověda k programu LPSDesigner-Rizika (včetně instalace)
Nápověda ke kreslení v programu LPSDesigner-Rizika